top svg

Tvarkaraštis

TVARKARAŠTIS

bottom svg

 

Individual mazesneIšvykimo vieta: Šilutės mažųjų laivų uostas (Uosto g. 9, Šilutė 99185)
Atvykimo vieta: Nidos uostas. (Naglių g. 14, Nida 93123)

pirkti_bilieta

UAB „Kintai“ rūpinasi visų keleivių patogumu ir saugumu kelte „Kuršių deltos ekspresas“, todėl visi keleiviai privalo laikytis kapitono ir įgulos nurodymų bei pateiktų taisyklių ir instrukcijų.

1. Įlaipinimo ar išlaipinimo metu visi keleiviai patys atsakingi už savo veiksmus. Būkite atsargūs įlipdami ir išlipdami iš kelto. Vykdykite kapitono ir įgulos nurodymus.

2. Keleivis privalo turėti galiojantį įlaipinimo taloną ir paprašius parodyti asmens tapatybės dokumentą.

3. Įlaipinimo ar išlaipinimo metu neblaivūs asmenys pažeidinėjantys viešąją tvarką gali būti perspėti ir nebeplukdomi keltu.

4. Kelte esantys neblaivūs ir viešajai tvarkai grėsmę keliantys ar ją pažeidžiantys asmenys gali būti pašalinti iš laivo.

5. Kelte galima vartoti tik bare įsigytą maistą, gėrimus bei alkoholį.

6. Kartu su savimi turimus daiktus bei bagažą prašome talpinti po sedynėmis įrengtose tam skirtose vietose.

7. Kelto salone galima vežtis tik nedidelius naminius gyvūnus, juos laikant rankose. Gyvūnų šeimininkai atsakingi už gyvūnų elgesį ir jų padarytą žalą.

8. Dideli naminiai gyvūnai salone nevežami. Jie bus perkeliami kelto denyje, šeimininkams juos prižiūrint. Šunys turi būti laikomi už pavadėlio ir būti su antsnukiais.

9. Griežtai draudžiama rūkyti kelto salone. Rūkyti leidžiama tik rūkymui skirtoje vietoje denyje. Tai taikoma ir elektroninėms cigaretėms.

10. Kiekvienas keleivis atsako už kitų kelto keleivių patogumą. Paauglių grupės vadovas atsako už tai, kad grupė laikytųsi numatytų taisyklių.

11. Kelto keleiviai patys atsago už savo daiktų saugumą. Įgula neįsipareigoja kompensuoti nuostolių už kelionės metu prarastus daiktus.

12. Palikdami keltą asmeninius daiktus pasiimkte kartu su savimi. Už paliktų daiktų saugumą kelto įgula neatsako.

13. Griežtai draudžiama gadinti laivo saugumo įrangą ar tyčia sukelti pavojaus signalą.

14. Keleiviams griežtai draudžiame šiukšlinti kelte bei mėsti šiukšles už borto ar tam neskirtose vietose.