top svg

Teikiame laivų nuomos paslaugas, organizuojame poilsines bei pažintines ekskursijas po Nemuno Deltą.

LAIVŲ NUOMA

bottom svg

Mūsų laivai

Nesuklysime teigdami, kad mus galima pasiekti sausumos, oro ir vandens keliu iš bet kurios pasaulio vietos. O jeigu visi gamtos prieglobsčio išsiilgusiųjų keliai vestų į „Mėlynąjį karpį“…

Pradžiai siūlome patiems išbandyti Pamario vandenų kelius ir pasigėrėti pakrančių grožiu. Kuršių marias, Nemuną ar Nidą lengvai ir saugiai pasieksite mūsų laivais „Perloja“ (45 vietos) ir „Ventvėjas“ (35 vietų). Teikiame laivų nuomos paslaugas, bei organizuojame pramogines  ir pažintines ekskursijas laivais po Nemuno Deltą, kurių metu susipažįstama su regioninio parko įžymybėmis – Rusnės sala, jos patraukliausiomis ir paslaptingiausiomis vietomis, Ventės ragu, Krokų lankos ežeru, Kuršių mariomis, Upaičiu ir kt. Jeigu norite ne tik pamatyti, o ir kažką įdomaus sužinoti, į pagalbą galite pasitelkti mūsų gidą, kuris įdomiai pristatys legendomis apipintą mūsų vandenų kraštą.

Savarankiškiems svečiams visada pasiruošę pasitarnauti mūsų vandens dviračiai, valtys ir keturvietis laivelis.

Mūsų teikiamos paslaugos:

Laivų nuoma. Laivas „Perloja“ – iki 50 vietų, laivas “ Ventvėjas“ iki 35 vietų, kateris „AMŪRAS“ – 6 vietos, Lėtaeigis kateris “ Symphony“ – 4 vietos. Naujiena! Tikras Kuršių marių limuzinas, LAIVAS „Kuršių deltos ekspresas“ (iki 90 vietų).

Ekskursijos su gidu po Nemuno Deltos vandenis. Visada smagu ne tik pamatyti, bet ir sužinoti!

Ekskursijos laivais. Siūlome pramogines – pažintines ekskursijas po Nemuno deltą, Kuršių marias, kurių metu aplankysite Minijos kaimą – lietuviškąją Veneciją, Krokų lankos ežerą, Kniaupo įlanką, Rusnės salą ir t.t.

Vakarėlis laive. Kviečiame užsisakyti laivą ir kitaip nei įprasta paminėti savo šventę!

PLAUKIAM KARTU !

 

 

Pramoginis laivas „Perloja“

 

Pramoginis laivas „Ventvėjas“