top svg

MAITINIMAS

bottom svg


MAITINIMAS

Tikriausiai esate patyrę tą malonų jausmą, kai maistas gaminamas tik Jums? Kai žinai, kad jame bus įdėta ne tik šviežiausių produktų, bet ir meilės, ir bus labai labai skanu.

Žuvies restorane „Mėlynasis karpis“ – atnaujintas ir dar gardesnis meniu, kuriame gausu originalių patiekalų ir gėrimų. Žinoma, tik Pamario krašte galite pasisotinti šviežios žuvies patiekalais. Juk žuvų gausa čia pat, mums panosėje. O kadangi „Mėlynąjį karpį“ supa žuvimis turtinga mūsų tvenkinių teritorija, žuvies patiekalų gausa nesiskundžiame ir tikimės Jūsų nenuvilti.

Žuvies restorane galėsite pasimėgauti patiekalais iš tokių žuvų kaip: karpis, amūras, upėtakis, plačiakaktis, lydeka, eršketas, sterkas, ešerys ir t.t.  Šviežios žuvienės, visada gausite paragauti!

Beveik visa žuvis yra užauginta mūsų tvenkiniuose!

Šaltuoju metų laiku, svečių laukiame savo restorane iki 40 vietų, na, o vasarą mūsų lauko terasa – atvira visiems.

Čia – šviežios žuvies namai!


LAUKO TERASA

Kai pagaliau ateina šiltas pavasaris ar įsivyrauja lietuviška vasara, mūsų svečiai iš jaukaus „Mėlynojo karpio“ restorano patyliukais patraukia į lauko terasą pasigrožėti Minijos upės vaizdais. Užsibūname ten iki vėlyvo rudens, apsigaubę pledais ir smagiai šnekučiuodamiesi. Nepamirštame, žinoma, ir mažųjų mūsų lankytojų – vaikams kavinėje įrengtas piešimo kampelis, o šalia lauko terasos – saugi žaidimų aikštelė.

Lauko terasą šiltuoju metu laiku mėgsta švenčiantys gražias sukaktis ar vestuves, konferencijų ir mokymų organizatoriai.

Patogu tai, kad pas mus galite atplaukti laivais ir švartuoti juos mūsų uostelyje, nuo Mingės kaimo mes tik 5 km vandens keliu!