Pramoginė žvejyba

Norinčius atsipalaiduoti ir patirti nekasdienių įspūdžių kviečiame atvykti į vieną įdomiausių ir žuvingiausių Lietuvos kampelių – Nemuno Deltos regioninį parką, kuriame ir yra mūsų žuvininkystės ūkis.

Nors vyrauja legendos apie neišsenkančią žvejo kantrybę, bet net ir pats kantriausias žvejys laimikio amžinai laukti juk nenori ir negali. UAB „Kintai“ tvenkiniuose nesėkmingos žvejybos nebūna, nes čia visada kimba karpiai, lydekos, karosai, upėtakiai, šamai, karšiai, lynai, amūrai ar kuojos.

Pramoginė žvejyba skirta tiek žvejams mėgėjams, tiek profesionalams. UAB „Kintai“ turizmo komplekse „Mėlynasis karpis“  galite ne tik skaniai pavalgyti, bet ir pažvejoti. Kompleksui priklauso du tvenkiniai, kuriuose galite žuvauti tiek plūdine, dugnine meškerėmis, tiek ir spiningauti. Mišrus tvenkinys skirtas pramogauti su šeima, jame galite pagauti tokias žuvis kaip: karšis, ešerys, lydekos, lynai, raudės, eršketai, šamai, karpiai, amūrai. Tuo tarpu amūrų ir karpių tvenkinys reikalauja šiek tiek laiko ir pasiruošimo, jame žuvis didesnė nuo 2 kg iki 10 kg ir labiau užsispyrus.  Žvejybos kainos vyrauja nuo 6 Eur / val. iki 10 Eur/ val.

Jeigu pramoginė žvejyba tvenkiniuose Jūsų nežavi, su mielu noru pasiūlysime žvejybą Kuršių mariose, Atmatoje ar Minijos upėje. Mūsų kapitonai jus nuplukdys į žuvingas vietas, kur galėsite žvejoti iš laivo. Galime pasiūlyti laivų nuomą, nuo 4 iki 45 vietų.

Jeigu neturite reikiamos įrangos žvejybai, pas mus galite išsinuomoti meškerę ir masalą!

Pramoginės žvejybos sezonas oficialiai prasideda nuo gegužės 1 d. ir trunka iki spalio pabaigos ar lapkričio pradžios.

Nuo 2014 metų reguliariai vyksta žūklės varžybos „Kintų taurė“, kur jėgas gali išbandyti visi norintys ir galintys. Daugiau informacijos apie varžybas rasite čia:  http://kintai.lt/zuvininkyste/zukle/

Vandens dviračiai

UAB „Kintai“ smagiam pasiplaukiojimui po Minijos upę nuomoja vandens dviračius.

Vandens dviračiai – ne tik sportas, bet ir puikia pramoga.

Kaina: 1 val. – 3 Eur.

Dviračių nuoma

UAB „Kintai“ teikia dviračių nuomos paslaugas. Dviračiu galite aplankyti ne tik mūsų tvenkinių teritoriją, bet ir pasirinkti tolimesnį maršrutą, pvz.:

“ Mėlynasis karpis “ – Ventės ragas ( ~ 9 km )

“ Mėlynasis karpis “ – Kintų miestelis ( ~ 4 km )

“ Mėlynasis karpis“  – Šilutė ( ~ 16 km )

“ Mėlynasis karpis“ – Rusnės sala ( ~ 25 km )

Kainos:

10 Eur / dienai, 1 val – 3 Eur.

Kubilo nuoma

Tiek vasarą, tiek žiemą siūlome pasipliuškenti KARŠTAME KUBILE po atviru dangumi. Karštas Minijos vanduo bei maudynės padės Jums pasijusti lyg naujai gimusiems! Kubilo ir pirties namo su terasa kaina – 250 Eur. Kubilas įrengtas nuošaliau nuo viešbučio – baro teritorijos, tad kiti besisvečiuojantys netrukdys Jums pramogauti.

Baidarių nuoma

Mes siūlome puikią galimybę pailsėti ir patirti naujų įspūdžių gamtos apsuptyje. Pamirškite savo rūpesčius ir turiningai praleiskite laiką šeimos bei draugų rate.