ŽUVIES PERDIRBIMO CECHAS

ŽUVIES PERDIRBIMO CECHAS

Nuo 2015 metų UAB „Kintai“ veikla ir pagaminamos produkcijos asortimentas ėmė plėstis: pradėjo veikti žuvies perdirbimo cechas. Jame perdirbama mūsų tvenkiniuose užauginta žuvis. Žuvies perdirbimo ceche rūkiname įvairią žuvį: karpius, karšius, upėtakius, amūrus.

ŽUVININKYSTĖ

Žuvies auginimo srityje UAB „Kintai“ dirba nuo 1993 metų, mūsų tvenkiniai apima 600 hektarų plotą, kuriame veisiame ir auginame karpius, lydekas, šamus, baltuosius amūrus, karosus, marguosius plačiakakčius, eršketus ir upėtakius.  Per metus užauginame apie 300 -400 tonų žuvies, kurią įvairiu pavidalu (gyva, perdirbta) realizuojame Lietuvoje bei kaimyninėse šalyse (Latvija, Estija, Lenkija, Švedija, Airija).

Nuo 2015 metų UAB „Kintai“ veikla ir pagaminamos produkcijos asortimentas ėmė plėstis: pradėjo veikti žuvies perdirbimo cechas. Jame perdirbama mūsų tvenkiniuose užauginta žuvis. Šiame ceche mes atliekame pirminį žuvies apdorojimą, sūdymą bei taip pat gaminame galutinius karšto, šalto rūkymo produktus, kuriuos pakuojame į MAP (modifikuotos atmosferos pakuotės), vakuumą ar tiesiog polisterio dėžes su ledu.

Taip pat prekiaujame ir žuvimi skirta įžuvinimui, kiekvieną pavasarį ir rudenį parduodame mūsų pačių užaugintą mailių. Mūsų patyrę darbuotojai dirba atsakingai bei kokybiškai, konsultuoja apie žuvies užveisimą, auginimą ir priežiūrą.

Visą platesnę informaciją apie didmeninę žuvies prekybą, bei žuvies perdirbimą galite gauti paskambinę tel.: +37061406533 arba  susisiekę el. paštu j.visinskas@kintai.lt

ĮŽUVINIMAS

ĮŽUVINIMAS

Kiekvieną pavasarį ir rudenį parduodame mūsų pačių užaugintą mailių. Mūsų patyrę darbuotojai dirba rimtai bei kokybiškai, konsultuoja apie žuvies užveisimą, auginimą ir priežiūrą. Bendrovei priklauso 600 hektarų gamybinių plotų, per metus užauginama apie 300 tonų žuvies. Dažniausia parduodamas mailius: karpis (metinukas, dvimetis, trimetis), lydekos, baltieji amūrai, margieji plačiakakčiai, lynai, upėtakiai, karosai. Teikiama ir mailiaus atvežimo paslauga, tad jums nereikės rūpintis, kaip saugiai pervežti žuvį į „naująją gyvenamąją vietą“.

 2018 METŲ RUDENS SEZONO

ĮŽUVINIMO MAILIUS

Žuvimi įžuvinimui prekiausime nuo Rugsėjo 20 d. iki Spalio 21 d.

Kontaktinis telefonas: +37068771575

Prekybos laikas:

I-V 14:00 iki 17:00 val.

VI  10:00 iki 13:00 val.


Mailius įžuvinimui Svoris (gramais) Kaina

EUR/kg

Karpis metinukas 35-50  7.00
Karpis dvimetis 350-500  6.00
Karpis trimetis 1000-2500  4.00
Lydekaitė metinukė 100-250  10.00
Baltieji amūrai 2 m. 200-300  8.00
Baltieji amūrai 3 m. 800-1000  7.00
Margasis plač.  2 m. 350-400  7.00
Margasis plač.  3 m. 1000-2500  5.00
Eršketas įvairus 1000-3000  10.00
Upėtakis 350-500  9.00

Teikiame gyvos žuvies vežimo paslaugas spec. transportu (2EUR/km). Tel. pasiteiravimui  +37068771575

MŪSŲ ŽUVININKAS PATARIA

Norint įžuvinti tvenkinį, dažnai kyla begalė klausimų, nuo ko pradėti, kokias žuvis pasirinkti, kada geriausia tai daryti ir t.t.  Be panikos, draugai, mūsų žuvininkas Egidijus Žymančius skuba jums į pagalbą ir pataria!  

Pirmiausia reikia apsispręsti ir išsiaiškinti, KO NORITE IR KO TIKITĖS IŠ TVENKINIO!

Ar norite, kad tvenkinyje būtų švarus vanduo ir būtų galima maudytis, ar norite, kad būtų žuvies ir galėtumėt sumerkę meškeres žvejoti, ar norite užauginti kuo daugiau žuvies ir aprūpinti visą savo giminę šiuo gėriu? Taip pat, reikėtų apsispręsti, kokias žuvų rūšis norėtumėte turėti savo tvenkinyje. Ir kai galų gale žinote ko norit, pasitarkite su specialistais, kad šie padėtų jums visa tai įgyvendinti. Dažniausiai, specialių pasiruošimų, norint įžuvinti tvenkinį, NEREIKIA, tačiau visuomet yra išimčių.

KADA GERIAU ĮŽUVINTI TVENKINĮ? RUDENĮ AR PAVASARĮ?

Nežinote, kada geriausia įžuvinti tvenkinį? Tai priklauso nuo tvenkinio grunto. Jeigu tvenkinio gruntas mineralinis – molis, žvyras, smėlis ir tvenkinys yra pakankamai gilus arba pratekantis, jame niekada nebūna žuvies dusimų žiemą, tuomet tvenkinį geriau įžuvinti rudenį, kad žuvis per žiemą adaptuotųsi ir priprastų prie naujų gyvavimo sąlygų, tuomet pavasarį, atšilus orams, ji pradeda maitintis ir augti.

Jeigu tvenkinio gruntas durpinis, yra daug dumblo, o tvenkinys negilus ir gausiai apaugęs vandens augalais, žuvis vertėtų leisti pavasarį, kadangi šituose tvenkiniuose naujai įleistos žuvys žiemą, gali žūti dėl deguonies trūkumo. Be to, iš tokių tvenkinių žuvį rudenį patartina išgaudyti!

KOKIĄ ŽUVĮ VERTĖTŲ AUGINTI TVENKINY IR KODĖL?

 

Tvenkiniuose, kurie yra pratekantys, pakankamai gilūs ir vandens temperatūra vasarą nepakyla virš 20-22 laipsnių, galima laikyti ir auginti vaivorykštinius upėtakius bei eršketus. Jeigu tvenkiniai yra nepratekantys , negilūs, tuomet tokiuose tvenkiniuose geriau auginti karosus , karpius, lynus, baltuosius ir marguosius plačiakakčius, baltuosius amūrus. Kadangi skirtingos žuvų rūšys maitinasi skirtingu maistu , esant didesnei žuvų įvairovei tame pačiame tvenkinyje, bendras žuvų kiekis gali būti didesnis.

Jeigu tvenkinys yra apaugęs žolėmis ir jūs norėtumėt jį išvalyti, rekomenduojame, kad tvenkiny plaukiotų baltieji amūrai. Jie puikiai dirba savo darbą!

Norint, kad vanduo tvenkinyje būtų skaidrus patartina, kad didesnė dalis žuvų tvenkinyje, būtų plėšriosios žuvys, t.y. ešeriai, lydekos, sterkai ir t.t. Plėšrios žuvys padės ir tuo atveju, jeigu norima „pravalyti“ tvenkinį nuo mažų, nepageidaujamų žuvų. Plačiakakčiai taip pat prisideda prie tvenkinio vandens skaidrumo, kadangi minta planktoniniu melsvadumbliu. Jeigu tvenkinio dugnas molingas, o jūs norite skaidraus tvenkinio vandens, nepatartina leisti daug tokių žuvų kaip: karpis, karosas ar lynas.

AR REIKIA ŠERTI ŽUVIS TVENKINYJE? KAS ŽUVIMS TINKA IR PATINKA?

Jeigu tvenkinyje auginate upėtakius ar eršketus, juos derėtų šerti specialiais, tai žuviai pritaikytais, pašarais. Kapines žuvis, neturint specialaus pašaro, galima šerti ir grūdais, geriausiai tam tinka kviečiai. Na, o plėšriosios žuvys, vakariene pasirūpina pačios!

KOKIOS PAGRINDINĖS TVENKINIO ĮŽUVINIMO TAISYKLĖS?

  1. Tvenkinyje neturi būti per daug žuvų!
  2. Žuvys neturi badauti! Jeigu žuvys nešeriamos, joms turi užtekti natūralaus maisto esančio tvenkinyje.
  3. Būtina stebėti maisto suėdimą ir kontroliuoti deguonies kiekį vandenyje! (jeigu žuvys yra šeriamos).
  4. Perkant mailių, rinkitės didesnę žuvį, ji lengviau prisitaiko prie naujų sąlygų, didesnė tikimybė, kad atlaikys konkurenciją ir išgyvens. 

Didžiausios sėkmės ir kantrybės įžuvinant savo vandens telkinius! 

Mūsų parduotuvės

MŪSŲ ŽUVIES PARDUOTUVĖS Facebook #KINTAIFIS 

Nuo 2015 metų UAB „Kintai“ veikla ir pagaminamos produkcijos asortimentas ėmė plėstis: pradėjo veikti žuvies perdirbimo cechas. Jame perdirbama mūsų tvenkiniuose užauginta žuvis. Žuvies perdirbimo ceche rūkiname įvairią žuvį: karpius, karšius, upėtakius, amūrus.

Šiuo metu mūsų šviežios bei rūkytos žuvies gaminių, galite įsigyti:

Telefonas pasiteiravimui dėl šviežios bei rūkytos žuvies: +37061672403 el.paštas fis@kintai.lt

 

ŽUKLĖ

ŽVEJYBA 

UAB „Kintai“ valdo 600 ha gamybinių plotų – tvenkinių, kurie ne tik skirti ekologiškos žuvies auginimui, bet ir pramoginei žūklei. Čia turi galimybę žvejoti ir žvejai – profesionalai, ir žvejai – mėgėjai.

Kiekvienais metais nuo gegužės 1d. prasideda mėgėjiškos žūklės sezonas, kuris tęsiasi iki vėlyvo rudens. Žvejai turi galimybę išbandyti jėgas mišriuosiuose tvenkiniuose, kur sužvejoti gali tokias žuvis kaip: karpis, karosas, ešerys, amūras, lydekos, šamas, lynas ir t.t.

Jau keli metai iš eilės, vasaros sezono metu, vyksta žvejybos varžybos „KINTŲ TAURĖ“, kurių metu varžosi „karpininkai” iš visos Lietuvos.

UAB „Kintai“ turizmo kompleksas „Mėlynasis karpis“ siūlo ne tik žvejybą tvenkiniuose, bet ir žvejybą Kuršių mariose, Minijos upėje, Atmatoje. Čia galite išsinuomoti laivus, nuo 4 vietų iki 45.

 

Tad kaip sakoma “ Nei ŽVYNO, nei…“

KONTAKTAI

Bendra informacija:
UAB „Kintai“ Kuršių g. 11, Kintų miestelis, Šilutės rajonas, Lietuva LT-99358
GPS koordinatės: N55.40021 ; E21.28654

Tel.: 8-441-47339
Faks.: 8-441-47339
El.paštas: info@kintai.lt , admin@kintai.lt
Interneto svetainė: www.kintai.lt

Įmonės kodas: 177155847
PVM kodas: LT 771558410
A/S Nr. LT 657300010002585973
Swedbank kodas 73000

Direktorius
Rimgaudas Višinskas
Tel.: 8-441-47339
El.paštas: r.visinskas@kintai.lt

Viešbučio administracija
Administratorė / Laivų užsakymai
Tel.:8-441-69510
Mob. tel.: 8-616-72402
El.paštas: info@kintai.lt

Gamybinė bazė
Informacija Tel.: 8-441-47149