top svg>

ŽUVININKYSTĖ

bottom svg

ŽUVININKYSTĖ

Logiška ir natūralu, kad daugiau nei 20 metų gilinantis ir tobulinant vieną veiklą, patirtis ir rezultatai kalba už save.
Žuvies auginimo srityje UAB „Kintai“ dirba nuo 1993 metų, mūsų tvenkiniai apima 1000 hektarų, veisiame ir auginame karpius, lydekas, šamus, baltuosius amūrus, karosus, marguosius plačiakakčius, eršketus ir t.t. Prekiaujame gyva žuvimi, kiekvieną pavasarį ir rudenį parduodame mūsų pačių užaugintą mailių. Mūsų patyrę darbuotojai dirba rimtai bei kokybiškai, konsultuoja apie žuvies užveisimą, auginimą ir priežiūrą. Bendrovei priklauso 600 hektarų gamybinių plotų, per metus užauginama apie 300 tonų žuvies, kurią galima įsigyti didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose. Didžiuojamės savo patirtimi ir nešykštime ja pasidalinti su Jumis.

Nuo 2015 metų UAB „Kintai“ veikla ir pagaminamos produkcijos asortimentas ėmė plėstis: pradėjo veikti žuvies perdirbimo cechas. Jame perdirbama mūsų tvenkiniuose užauginta žuvis. Žuvies perdirbimo ceche rūkiname įvairią žuvį: karpius, karšius, upėtakius, amūrus.
UAB „Kintai“ tvenkiniuose užaugintos ir vartoti paruoštos žuvies galite įsigyti didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose.