top svg>

ŽUVININKYSTĖ

bottom svg

Žuvies auginimo srityje UAB „Kintai“ dirba nuo 1993 metų, mūsų tvenkiniai apima 600 hektarų plotą, kuriame veisiame ir auginame karpius, lydekas, šamus, baltuosius amūrus, karosus, marguosius plačiakakčius, eršketus ir upėtakius.  Per metus užauginame apie 300 -400 tonų žuvies, kurią įvairiu pavidalu (gyva, perdirbta) realizuojame Lietuvoje bei kaimyninėse šalyse (Latvija, Estija, Lenkija, Švedija, Airija).

Nuo 2015 metų UAB „Kintai“ veikla ir pagaminamos produkcijos asortimentas ėmė plėstis: pradėjo veikti žuvies perdirbimo cechas. Jame perdirbama mūsų tvenkiniuose užauginta žuvis. Šiame ceche mes atliekame pirminį žuvies apdorojimą, sūdymą bei taip pat gaminame galutinius karšto, šalto rūkymo produktus, kuriuos pakuojame į MAP (modifikuotos atmosferos pakuotės), vakuumą ar tiesiog polisterio dėžes su ledu.

Taip pat prekiaujame ir žuvimi skirta įžuvinimui, kiekvieną pavasarį ir rudenį parduodame mūsų pačių užaugintą mailių. Mūsų patyrę darbuotojai dirba atsakingai bei kokybiškai, konsultuoja apie žuvies užveisimą, auginimą ir priežiūrą.

Visą platesnę informaciją apie didmeninę žuvies prekybą, bei žuvies perdirbimą galite gauti paskambinę tel.: +37061406533 arba  susisiekę el. paštu j.visinskas@kintai.lt